Canoğlu Pastane & Restaurant

canoglu-kastamonu-001Lezzetin Dünü, Bugünü,Yarını ....

Kastamonu merkezde 3 şubesi ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten onur duymaktayız. 100 kişilik özel salonu özel günleriniz ve toplantılarınıza yemek ve cafe hizmeti sunmakta olup şehrin merkezinde farklı bir mekanda sizleri ağırlıyoruz.Türk ve Dünya mutfağına ait 28 farklı çeşit 211 farklı lezzeti geniş,ferah ve nezih bir ortamda tatmak isterseniz sizleri bekliyoruz.Lütfen Gurup Yemek ve toplantılarınız için rezervasyon yaptırınız.

 

 

 

 
Galeri ;

Menü ;

Börek ve pohacalar, Omletler, Tostlar, Bazlama tostlar, Sahanlar, Gözlemeler, Burgerler, Pizzalar, Sandviçler, Krepler, Aperatifler, Kumpirler, Wrapler, Makarnalar, Salatalar, Dünya Mutfağı, Özel Meşe Piliç, Özel Meşe Et, Fajitalar, Güveçler, Balık, Tatlılar, Sütlü Tatlılar, Waffle, Baklavalar, Soğuk İçeçekler, Sıçak İçeçekler, Özel Soğuk İçeçekler

Restaurant ;

Tatlılar ve Pastalar ;

Şekilli Pastalar ;

En güzel pasta modelleri ; Birbirinden güzel harika ve bir o kadar da ilginç pasta modellerini sizler için hazırlıyoruz. İştah kabartan değişik doğum günü pastalarından gelin pastalarına kadar onlarca çeşit pasta tasarımı. Profesyonel olarak hazırlanmış düğün pastalarından ev yapımı pastalara kadar pek çok değişik modeli beğenilerinize sunuyoruz.

Yol Tarifi ;

Web Adresi ; http://www.canoglupastaneleri.com/

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates